Polska 95,62% Polska

Krajów
Dzisiaj:  67 Wczoraj:  119 Ten miesiąc:  1.659

21 Lipca 2024r.  XVI Niedziela Zwykła

• Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku po wieczornej mszy św.
  • Trwa przyjmowanie zapisów dzieci kl. III SP. do pierwszej Komunii św., na rok 2025; zapisy przyjmowane są na podstawie metryki chrztu św. Wraz z rodzicem, pragnę spotkać się z dzieckiem w kancelarii i uroczyście rozpocząć przygotowanie do Pierwszej Komunii św. Przyjmowane są zapisy dzieci tylko z naszej parafii. Dzieci spoza parafii, ale uczące się w SP w Rybnie przystępują do I Komunii św. w swojej parafii.
  • W dni powszednie proszę, by nie wchodzić na teren przykościelny, zostawmy teren budowy do dyspozycji firmy remontowej. Zachowajmy bezpieczeństwo.
  • Prasa katolicka – do nabycia w zakrystii.
  • Poświecenie samochodów, w następną niedzielę po mszach św.
  • W dniu 6 sierpnia o godz. 8.00, będziemy gościli, jak w poprzednich latach Warmińską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorzy Pielgrzymki uprzejmie proszą o przygotowanie śniadania dla pielgrzymów, za okazane dobro, już składam serdeczne podziękowania